/>
Fortakas 8 700 30 100

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas DK-2531-02
Spalva Oranžinė
Garantija:
24 mėn. garantija
Pristatymas:
1 - 3 d.d.
Likutis:
20 vnt.
6,45 €
UBL lizingas
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti
Ilgis:2
Kabelių instaliacijos tipas:daugiamodis šviesolaidis 50/125 (OM2)
Kištuko 1 tipas:LC duplex
Kištuko 2 tipas:ST duplex
Maksimalus perdavimo greitis:1
Spalva:Oranžinė
Neto svoris:0.065
Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m
smartadserver